Vip Kokular

VIP 1

Kompozisyon olarak rahatlatıcı etkisi vardır.
Kokumuzun üst notalarında gül ve frezya vardır. Kalp notada ise gül, yasemin ve iris vardır. Baz notada ise sedir ağacı, vanilya, misk ve toz notları oluşturulur.

VIP 2

Çiçek kompozisyon ile ruh halinizi değişecek.
Bu kokumuz, bergamot, çim narenciye ve yeşil notalarla açılır. Kalp notasında ise gül, iris ve müge etrafında inşa edilmiştir. Baz notada da yasemin ve kediotu çiçeği tarafından ferahlık sağlanır.

VIP 3

Kendinizi şımartın.
Bu kokumuz, papatya ve şakayık ile açılır, çiçek bahçeleri gibi olan bu çalışmamız beyaz çiçekler, lavanta ve balzamik ile akıl almaz dağılımı sağlar, amber ve misk ile uzun süre aklınızdan çıkmayacak.

VIP 4

Lime, mandalin, portakal citrusun uyumu.
Üst notalarında yeşil ve turuncu narenciye ile başlayan kokumuzun,müge çiçeği,karanfil,kakule ve yaseminlerle eşssiz bütünleşmiş olup baz notasında harkulade paçuli,vetiver ile mikslenmiştir..

VIP 5

Çiçek kokan bir turunçgil tarlası.
Son derece haz veren bu çalışmamız da ise Leylak ve misket mandalini ile üst notamız açılır, şeftali çay yaprakları ve şakayık ile çiçek kokan kalp notamız odunumsu hatlarıyla kalıcılığını sağlayıp, amber ve misk ile fikslemektedir.

VIP 6

İşte size ekşi notlardan çok tatlı bir seçenek.
Kokumuzun üst notalarında gül ve kıpkırmızı ahududu vardır. Kalp notada ise yasemin, şakayık ve kuş üzümü ile pembe biber vardır. Baz notada ise tatlılığı sağlayan virginia sediri, vanilya ve misktir.

VIP 7

Meyveli notlar size enerji ve tazelik verir.
Bergamot, kırmızı elma, şeftali ve ananas narenciye meyveli notaları ile kokumuz açılır Orta notada gül, yasemin, iris ve müge etrafında inşa edilmiştir. Sıcak taban vanilya ve misk tarafından oluşturulur.

VIP 8

Bu kokumuzda sakinleştirici ve dinlendirici kompozisyon vardır.
Narenciye çiçek olarak tanımlanır. Bergamot ve çim narenciye yeşil notlar koku açılır. Kalp notasında ise gül, yasemin ve okyanus su notları etrafında inşa edilmiştir. Baz notada da amber ve misk tarafından size dinginlik hissini verir.

VIP 9

Beyaz çicekli buket ile birlikte deniz notlar tazeliği.
Aldehit ve sucul notları kokumuz yayılır. Gül, yasemin ve müge etrafında tasarlanan esansımızın. Baz notasında ise muhteşem vetiver ve misk fiksatör olarak sunulur.

VIP 10

Yeşil ve çiçek notlar ormanda olduğunuzu gibi hissettirecek.
Bu Yeşil Bambu kokumuz yeşil çimen notaları ile açılır, yasemin ve violet notaları takip etmektedir. Baz notada ise, misk ile beyaz çiçekler uçlarda hissetmenizi sağlayacaktır.

VIP 11

Temiz çarşaf ya da nevresim kokusu kimin hoşuna gitmez ki?
Bu linen kokumuz, meyveli notaları ile açılır pamuk ve beyaz çiçekler içeren o müthiş esans kalp notamızdan gelir. Tabanda da beyaz misk ve amber bulunmaktadır.

VIP 12

Taze narenciye notları sabahtan akşama
ferahlamanıza yardımcı olacaktır.
Koku limon otu, bergamot ve portakal ile açılır.
İris ve çiçek notaları içerir, tabanda da misk ve amber notaları ile ferahlamanıza kesinlikle destek olur.

VIP 13

Meyve ve Vanilya mı?
Kokumuzun üst notasını ahududu oluşturmaktadır. Kalp ise gül ve yasemin bulunmaktadır. Baz notada da misk ve vanilyanın esrarengiz buluşmasi mevcuttur.

VIP 14

Bu kokumuzda da kendinizi narenciye bahçelerinde
serin bir esintide hissedeceksiniz.
Üst özellikleri mandalina, portakal ve şeftali. Baz kehribar ve misk içerir kalp notaları ise müge, gül ve menekşe ile haz vermeye adaydır.
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue