Premium Kokular

CO-SO

Coso, sizi ısıtan ve sakinleştiren nüansları ile çevre için en sevdiğiniz kokulardan biri olacak. Koku, sulu portakal ve baharatlı aum notalarıyla açılır. Bu narenciyenin baharatlı başlangıcını ortadaki yasemin, gül ve karanfillerin çiçek açan çiçek akorları izler. Kehribarın odunsu tabanı, koku keskinleştikçe dünyevi paçuli, sandal ağacı, zarif misk, kehribar ve vanilyayı birleştirir. Her şeyi ilerletelim!

KRC-FRC

Bu büyüleyici çiçek-narenciye bileşimi, odanızda limon ve greyfurtun ışıltılı notalarını her yaydığında sizi büyüleyecek. Gül, yasemin, zambak ve beyaz çiçek akorlarıyla, pudra notalarıyla desteklenen çiçek tozlu kalbi kesinlikle büyüleyicidir. Odunsu-miskli son notlar kuru sedir ağacı ve narin beyaz misk birleştirir.

GUMMY

Kesinlikle tatlı, lezzetli ve baş döndürücü! GUMMY, limon ve portakal kabuğu ile açılır, üstte tatlı kırmızı meyveler eşlik eder. Orta notalar, çilek akorları, muz ve meyve karışımı sayesinde inanılmaz bir meyveli şölen ortaya koyuyor. Uzun ömürlü ve nefes kesici taban, kokuyu tatlı notalar ve meyveli misklerle kapatır. Çevreniz için harika bir seçim!

CRISIA

Hoş bir dokunuş eklemek için atmosferinize lezzetli turunçgiller, meyveler, çiçekler, ormanlar ve misk getirin! Crisia, narin kokusuyla, üstte greyfurt ve elma akorlarıyla huzur veriyor. Çiçek kalbi yasemin, zarif gül ve asil muguet orta notalardadır. Odunsu-misk tabanı kehribar, sandal ağacı, paçuli ve misk ile kaplıdır. Dikkat kokusuyla sizi bağlayabilir!

FIG BREEZE

Kesinlikle karşılaştığınız anda bedeninizi ve ruhunuzu yakalayacak bir koku! Gevrek yeşil notalar, elma, incir, şeftali ve çilek bir araya gelir ve Fig Breeze’in üst notalarını oluşturur. Çiçek kalbi, koku geliştikçe yasemin, gül ve muguetin inceliğini ortaya çıkarır. Son dokunuş, şehvetli beyaz misk ve sütlü sandal ağacının birleşmesiyle yapılır.

FOREST EDGE

Odalarınız için mükemmel bir seçim olacak uyumlu bir karışım. Yeşil açıklık, rahatlatıcı yeşil yapraklar ile sağlanır. Çiçek-bitkisel notalar büyüleyici muguet, gül ve çamı harmanlıyor. Son dokunuş, sandal ağacı, kuru sedir ağacı, paçuli ve lezzetli vanilyanın odunsu tatlı birlikteliği ile yapılır.

FRZ-WTR

Frz Wtr atmosferinize tazelik ve dinamizm getirecek! Ferahlatıcı narenciye-deniz üstü, kokuyu gazlı amot, portakal, greyfurt ve deniz notalarıyla açar. Orta notalar gül, artemisia, yasemin ve nane ile büyüleyici bir bahçe oluşturur. Uzun ömürlü taban misk, paçuli, sandal ağacı ve tonka fasulyesinden oluşur.

HB-PASS

Hb-Pass çarpıcı ve sevimli kompozisyonuyla büyülenmeye hazır olun! Üst notalar bergamot, limon ve greyfurt ile tazelik getirir. Zengin orta notalar portakal çiçeği, ebegümeci çiçeği, yasemin, frezya ve muguet ile inanılmaz bir buket oluşturur. Son izlenim tatlı ve kehribarın bıraktığı, miskin şeffaflığı ve büyüsü ile derinleşir.

SWISS

İsviçre, odunsu ve misk notalarıyla nüanslı, çoğunlukla meyveli, narenciye ve çiçek notalarından oluşan unutulmaz bir kompozisyondur. Kompozisyonun üst kısmı, lezzetli limonla birlikte elma ve armutun meyveli notalarıyla açılır. Orta notalar yasemin, gül ve muguet ile masumiyeti sembolize eder. Derinlik sonunda misk notaları ve paçuli ile sağlanır.

RICH MAN

Odalarınızı yakalayacak ve saniyeler içinde sizi büyüleyecek bir fougere aromatik kompozisyon! Dondurulmuş elmanın tazeliği ile bergamot ve mandalina ile açılır, gevrek lavanta, biberiye ve yasemin bitkisel notalarıyla gelişir. Daha sonra bağımlılık yapan kehribar, tonka fasulyesi, yosunlu notalar ve sandal ağacından daha derin bir iz bırakır.

HOLA – CA

Hola-Ca zengin bileşimi ile hem canlı hem de sakin bir koku! Limon ve greyfurtun ışıltılı narenciye akorları, üstte tatlı ahududu, siyah frenk üzümü ve ananas ile birleştirilir. Büyüleyici yasemin ve gül sizi kalpten selamlarken, nefes kesen son notlar sedir ağacı, tatlı kehribar ve narin misk getiriyor.

LCST

LCST ile gittiğiniz her odada, turunçgiller, meyveler, çiçekler ve paçuli ile desteklenen vanilyanın baş döndürücü etkisini hissedebilirsiniz. Koku yolculuğuna bergamotun lezzetiyle ve deniz notalarını yeniden yaşayarak başlar. Neşeli ve zarif orta notalar kremsi şeftali, gül, yasemin ve iris akorları sağlar. Odunsu tatlı ve notalara dünyevi paçuli ve iştah açıcı vanilya hakimdir.

ROUTE 66

Yatıştırıcı ağaçlar ve misk kokular dinlenmek ve sıfırlama yardım ederken narenciye kokusu acele için çiçek ve bitkisel notları tanışın. Üst notalarda limon, portakal ve bergamot narenciye notaları ile ROUTE 66 açılır. Orta notalar, paçuli, sedir ağacı, vetiver, vanilya ve şehvetli misklerin mistik notaları ile güçlendirilmiş zarif muguet, yasemin, gül ve bitkisel notalar sağlar. Kesinlikle rahatlatıcı ve ferahlatıcı, odalarınıza harika bir dokunuş olacak!

HDM – WLY

HDM-WLY, üstte bergamotun gazlı notalarıyla açılır. Kalp notaları sandal ağacı, sedir ağacı, paçuli, leylak ve gülü birleştirir. Uzun ömürlü baz notalarda beyaz misk, vanilya, dumanlı notalar ve laktonik notalar bulunur. Bu odunsu ve miskli yolculuk atmosferinizi belirgin bir şekilde değiştirecek!

Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue