Trend Kokular

RELAX INTENSE

Koku bir çiçek buketi gibidir. Üst notlarında çam, limon, portakal ve bergamot bulunur. Orta notunda ise müge ve yasemin ile yeşil çay ferahlığı daha da arttırır. Baz notta da misk ve hurma yaprağı mevcuttur.
Ferahlamak için muhteşem seçimdir.

LIKE DREAM

Orijinal ve karışık üst kokusu yeşil çay notu içeren aynı zamanda da bergamot ve şeffaf çiçeklerle harmanlanmıştır. Ananas ve taze kakule ile renklendirilmiş orta nota hakimdir. Biraz sedir ağacı, sandal ağacını, misk takip edip kehribar nüansı da son notasıdır.

FALL IN LOVE

Parfümün üst notları, turunçgiller grubundan limon mandalin, bergamot ve yeşil limondur. Orta notlarında yasemin, kakule ve zambak vardır; Baz notlar, meşe yosunu, sandal ağacı ve kasnı, misk ve amber ile süslenmiştir.

PENNY

Koku meyveli notlar ile açılır. Orta notta ise pamuk ve beyaz floral içerirken beyaz misk ve amber tabanı oluşmaktadır. Ortama temizlik ve hijyen kokusu vermekte üstüne yoktur.

FLORAMIS

Parfüm tüm bileşimin için anahtar bir tek katkı maddesine odaklanmaktadır. Koku Ugandalı vanilya, büyük yapraklı çiçekler, lotus ve Bulgar gülü ile açılır., Yasemin, frezya ve orkide ve egzotik çiçeklerin ritmi hissedilir. Bir baz suda beyaz amber, sandal ağacı ve vanilya ile saf kompozisyonu tamamlar

MAGIC

Tatlı ve egzotik bir kokudur. Üst notasında okyanus esintisi Vanilya, hindistan cevizi altta ise paçuli ile ortada bir araya gelip kombine edilmiştir. Şekerli koku sevenler için paha biçilmezdir.

ANGEL

Citrus narenciye grubu koku olup, orta notlarda floral ve kurutulumuş otlar mevcuttur. En altta hissedilen kuru vanilya ise sizlere tarif edilemeyen huzuru verir. SPA ve Mağazalar için çok uygun kokudur.

FOXY

Bitkisel çam kokusu, nane eve fesleğen ile notamız açığa çıkar onu citrus gurubu narenciye takip eder tabanda ise amber ve odunsu ile uyumunu tamamlar…

PINK OF FASHION

Bu kokumuz meyve aromalı bir koku olup üst notları çilek, elma, şeftali ve yeşil meyve iken orta notlara inildiğinde menekşe yasemin ve müge çiçeklerinin verdiği mis koku alt notada odunun güçlü hissiyatını verir.

LOTUS SEASON

Muhteşem bir meyve ve yeşil yaprak karışımı olan bu kokumuzun orta notunda beyaz çiçekler kendini hissettir. Alt notlarda bulunan odunumsuluk ise kokuya kuru ortamlarda hoş sonuçlar verir.

OCEAN BREEZE

Ferahlatıcı bir koku olup, deniz esintisi ile yeşil yaprakların olağan üstü buluşmasının etkisinde orta notlarında şeftali, elma ve müge çiçeği bulunmaktadır. Alt notasında mis odunumsu koku yayılımı sağlar.

SIESTA TIME

Koku turunçgiller ile açılır soğuk çay esintisini yakalayan seylan ve yeşil çay notalarından kendi tabanına inerken orta notta gül ve menekşe ile renklenir. Baz notta ise misk, vanilya ve hurma gibi tatlı notalar içerir.

COOL REED

Harika bir karışım olan bu tasarım, meyve ile başlar floral devam eder, mis amber kokusunu da alt notlarında müdavimleri ile paylaşır

TERMINATOR ODORIFEROUS

Koku kararlı ve bireysellik içeren asi bir karışımıdır. Taze amber olma özelliğini üst notada Lavanta altta ise kahve ile iki kontrastta toplar Üst notlar lavanta, yeşil yapraklar, bergamot ve artemisia bitkisi oluşmaktadır. Kokunun orta notları ise yasemin, süt, zambak. Orris çiçeğidir sıcak bitiş notlarında ise kuru karışım vardır kehribar, kahve ve tatlı vanilya.

Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue