Koku Piramitleri
Kurumsal Koku Tasarımı

OFB A.Ş. tasarlattıp,formülülize ettirdiği kurumsal kokular ile sektörünü yakından takip edip, son teknoloji araştırma ve geliştirme laboratuvarında uzman parfümörler yardımıyla müşterilerine yüksek performanslı ürünler sunmaktadır.

Kurumsal koku tasarımları için tüketici beklentilerine yön verirken, Markanın da eğilimlerine ihtaçları vardır.

İthal ettiğimiz veya Ülkemizden tedarik edilen kurumsal kokular ve son tüketici için hazırlanan tüm kokularımızın içerikleri ve hammaddeleri IFRA kurallarını uygulayarak, yüksek kalitede taviz vermeden üretilmektedir. Koku ticaretinde partner firmalarımız, dünya çapında firmalar olup, Avrupa,Amerika kıtalarına ithalat yapmaktadırlar.

Ortalama 50.000 çeşit hammadeden oluşturulan çok geniş bir koku spektrumuna sahip olan üreticilerimiz için kurumsal koku ve koku hazırlama alanında oldukça profesyoneldir.

OFB A.Ş. partner firmalarını çok sık denetleme ve ziyaretleriye,kurumsal koku ile ilgilenen müşteri memnuniyetine vekillik eder.

İmza koku tasarımında ve kurumsal koku çalışmalarında tüm partner firmalarımız ile Markayı buluşturup, markanın eğilimlerini birlikte saptarız. Bu da bize doğru kokuyu yakalamamıza yol gösteren en önemli ayrıntıdır.

OFB A.Ş. Marka için,marka ile birlikte tasarlattığı kurumsal koku, OFB A.Ş’nin kendi tesislerinde üretimini ve mühendisliğini yapmış olduğu Geniş Alan Koku Makinesi (Aroma Difüzör) ile kokulandırmaya başlayacaktır.

OFB A.Ş. Kurumsal Koku-Kokulandırma için Mikrodifüzyon teknolojine sahip makineler tasarlayıp,üretmeye ve mekanları kokulandırmaya devam edecektir.

Premium Kokular

VIP Kokular

Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue